У Ковелі відзначили “День подяки за дар життя”

0
9

7 квітня 2019 року у Луцькому Екзархаті в монастирі отців Редептористів м. Ковеля, на Свято Благовіщення був організований – День подяки за дар життя.Сьогодні день, коли Церква запрошує нас задуматися над цінністю, величчю та гідністю людського життя, щоб зрозуміти наскільки великим є цей дарунок. Починаючи з моменту запліднення, людина вже ніколи не зникає з цього світу, людська душа – безсмертна. Для кожного з нас важливо усвідомити це, прийняти своє життя як прекрасний і величний Божий дар, бути вдячними. Сьогодні також особливе свято – Благовіщення. Добра новина про те, що Бог стає людиною, щоб бути ближче до кожного з нас, щоб стати для нас дорогою і життям вічним.
Отець диякон Олександр Іванко та пані Алла Семенюк від Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Луцького Екзархату презентували програму Місії «Рахиль». Її пропонує Українська Греко-Католицька Церква, опираючись на зразках подібного служіння в Римо-Католицькій Церкві США, Канаді, Латинській Америці, Австралії, Новій Зеландії та Європі. Ця програма, наголосив у своєму виступі отець диякон Олександр Іванко, допомагає зцілити рани, що залишаються на людській душі через втрату ненародженої дитини. Місія покликана супроводжувати людину на шляху до зцілення через подолання смутку за втраченою дитиною, відновлення відносин з Богом і поєднання з Церквою через св. Таїнство Покаяння.
На завершення презентації був представлений молитовник – “Богородице захисти життя”, для зцілення душевних ран після втрати дитини до народження.

Джерело: Луцький Екзархат

Напишіть відгук