У Івано-Франківську відзначили День пам’яті абортованих дітей

0
145

Згідно постанов Сорок шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, яка відбувалася 13-14 вересня 2009 р., було затверджено «Програму протидії абортам в Україні». Серед заходів, передбачених програмою, є запровадження в нашій Церкві Дня пам’яті абортованих дітей. Цей день відзначається щороку у другу суботу Великого посту.
Відповідаючи на заклик Синоду Єпископів, 3 березня у м. Івано-Франківську перед Івано-Франківським Перинатальним Центром відбувся захід присвяченим Дню пам’яті абортованих дітей. Священики та вірні зібралися на молитві Вервиці в наміренні збереження життя та щоб вшанувати пам’ять дітей України, які були знищені через аборти.
Очолив молитву о. Руслан П’яста – голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, який вкінці звернувся із повчальним словом та попросив посиленої праці і молитви задля збереження людського життя від моменту зачаття до природної смерті, та послужити у зціленні осіб, які страждають від ран аборту.
PS: Хочемо пригадати, що 3 березня о 15:00 по всій архі/єпархіях УГКЦ відбуваються молитовні заходи за збереження життя ненароджених дітей і припинення абортів, а також вшановуємо пам’ять абортованих дітей.

Поширити

Напишіть відгук