У державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» відбулося Соборування

0
113
У державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» відбулося Соборування

У вівторок, 11 квітня 2017 р.Б., у державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» для недужих пацієнтів, які знаходяться на лікуванні та медичного персоналу відбувся Чин Соборування – Таїнство на оздоровлення від усіх душевних і тілесних недуг, яке уділяють 7 священиків.
Перед початком Чину Соборування було відслужено Божественну Літургію за зцілення хворих, яку очолив ректор Івано-Франківської Духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата о.Олесь Будзяк. В часі Служби Божої усі бажаючі мали можливість приступити до Святої Тайни Сповіді.
Перед Соборуванням о.Руслан П’яста – голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я виголосив духовну науку про важливість та плоди цього Св. Таїнства.
Після молитов, читання Святого Євангелія та освячення єлею всі присутні приступили до єлеопомазання.

 Інформаційний центр Молодіжної комісії
Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

У державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» відбулося Соборування У державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» відбулося Соборування У державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» відбулося Соборування У державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» відбулося Соборування

Напишіть відгук