Свято Стрітення в Першій Дитячий Лікарні м. Києва

0
105

15 лютого цього року, у день свята Стрітення Господнього, в Першій Дитячий Лікарні м. Києва по вул. Богатирській, в каплиці Преподобного Агапіта Печерського УГКЦ, відбулося благословення свічок та освячення води. Цю молитву провадив капелан цієї лікарні о. Віталій Воєца.

Після освячення отець Віталій усіх присутніх окропив освяченою водою та помазав освяченою оливою. У вітальному слові були підняті такі теми як: історія святкування цього свята, роль та місію кожної Євангельської особи у подіях самого Стрітення, а також про саму стрітенську свічку, її силу, та невід’ємну Божу присутність та ласки, котрі Господь нам надає через такі освячені речі для душі і тіла кожного потребуючого, особливо в лікарні. Особливою темою цього річ у слові капелана було питання особистої зустрічі з Христом, якого кожен з нас, без вагання, може прийняти на свої руки…

«Для нас є важливим моментом, розповідає Світлана Анатоліївна, завідуюча 1 Хірургії, що перебуваючи на роботі, ми можемо не лише приймати участь у богослужіннях, а в особливий спосіб поєднувати і наше служіння хворим дітям і бути у зручний для нас час присутніми на молитві, особливо у це свято»!

Кожен з присутніх, а їх як за звичай було чимало, і працівники лікарні, медичний персонал, та маленькі пацієнти з батьками повертаючись до своїх безпосередніх обов’язків, понесли із собою краплину Божого тепла, щоб згодом дарувати його іншим, наслідуючи слова молитви на благословення свічок: «щоб так винесли світло між люди назовні, як через Твій дар світло Святого Духа перебуває в середині, в думках наших».

Повідомила – Христина Федик

Поширити

Напишіть відгук