Спільна Дев’ятниця медиків, хворих та їх родин

0
111

З Божої ласки, у каплиці св.цілителля Пантелеймона, яка знаходиться при Копичинецькій районній лікарні, медики, хворі,а також і прихожани мали змогу молитися дев`ятницю до св.свмуч. Йосафата. Дев`ятниця тривала з 14.12 по 22.12.Під час дев`ятниці вірні мали змогу діткнутися Живого Бога через Святі Тайни Покаяння і Пресвятої Євхаристії.

У каплиці перебували мощі св.свмч. Йосафата Кунцевича, до котрих вірні з побожністю приступали, приклонялися і по кожній Службі Божій отримували благословення святими мощами. Мощі зі слов’янської означає «міць», «сила». Мощі це частина тіла святого, якого Бог освятив своєю благодаттю. Коли людина живе праведно і пізнає Господа, то навіть після смерті її тіло випромінює блаженство.

У вівторок ,на третій день девятниці після Св.Літургії вірні які зібралися великою кількістю змогли отримати Св Тайну Єлеопомазання з рук трьох священиків, відбувся чин малого соборування, де кожний священник помазував освяченим єлеєм ті частини тіла згідно з приписом і промовляючи молитву на оздоровлення.

Прикінці дев`ятниці вірні подякували Всемилостивому Богові за цю благодать яку вони отримали.

Капелан о. Ярослав Безкоровайний
Поширити

Напишіть відгук