Семінар-тренінг «Зцілення душевних ран»

0
39

З 01 по 05 жовтня 2018 р. у м. Києві проводиться чергова сесія з курсу «Зцілення душевних травм». Мета програми курсу  – розгляд дійсних глибинних причин виникнення душевних травм і можливість справжнього звільнення від них. Станом на сьогодні програма впровадженна у 100 країнах світу та її матеріали перекладені 194 мовами. Сесію проводять досвідчені американські лектори на запрошення Українського Біблійного товариства.

Семінар проводиться для представників різних християнських Церков і релігійних організацій. Від УГКЦ участь беруть священики о. Назарій Мицко, о. Іван Василенко, о. Роман Спірц, о. Віталій Кестер.

Кожний виклик сучасності, має мобілізувати людину,до швидкого аналізу та відповідної відповіді. Події, що відбуваються у нашому житті, несуть певний наслідок. Ці наслідки впливають на подальше життя. Трапляється, що людина сама не в силі собі допомогти, і шукає  допомоги в інших. Багато людей звертаються про допомогу до душпастирів, священиків та капеланів.

Мати конкретну відповідь на потребуючий запит, полягає у необхідності постійної формації та отримання знань для священиків які духовно супроводять осіб, які переживають психотравмуючі події.

Одним із таких навчальних заходів є семінар ,,Зцілення душевних ран’’, який проводить Українське Біблійне Товариство. Розгляд розповіді з конкретною проблематикою, вирішення якого отримуємо завдяки психологічного розуміння ситуації. Але важливу допомогу та підтримку знаходимо на сторінках Святого Письма.

Поширити

Напишіть відгук