Семінар – тренінг «Жива Надія» для учасників Івано-Франківської митрополії

0
44

У с. Заріччя, що на Івано-Франківщині неподалік м. Яремче, був проведений семінар-тренінг щодо зцілення постабортної травми та її наслідків, психологічної адаптації жінки та близьких для неї людей після скоєного аборту. Цей семінар відбувся 26 листопада по 30 листопада 2018 р. Б.,в якому взяли участь 18 осіб – медичні капелани Івано-Франківської Архієпархії, психологи, медичні працівники  вихователі та сестри монахині.

Організатором цього заходу є комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Цей тренінг проводив п. Зіновій Онишко лікар-психіатр, керівник проекту «Жива Надія» та с. Тадея Довгунь.

Метою таких семінарів є допомогти тим жінкам які, пережили аборт, та дуже тяжко переносять втрату ненародженої дитини, допомогти загоїти душевні рани, та налагодити міжособистісні стосунки.

Поданий матеріал виявився достатньо цікавим, корисним та інформативним для подальшого застосування  для допомоги жінкам і тим сім’ям, що страждають.

На закінчення о. Руслан П’яста представив програму «Душпастирського супроводу осіб, що переживають втрату ненародженої дитини» в УГКЦ, діяльність «Місії Рахиль» та видання, а саме: «Путівник для сцілення духовно-психологічних ран після втрати дитини внаслідок аборту», Молитовник «Богородице захисти життя» та книжку «Духовний супровід при постабортному синдромі».

Завершальною була праця в групах як підсумок тренінгу, що допомогла визначити особисте бачення та вклад кожного учасника в діяльність «Місії Рахиль».

Напишіть відгук