Семінар-тренінг «Жива Надія» для медкапеланів

0
24

Протягом п’яти днів Місія «Рахиль» проводила семінар-тренінг на тему «Жива надія». Учасникам були медичні капелани УГКЦ, які стикаються з людьми, які страждають на душевні рани, пов’язані з втратою дитини до народження. Викладачі-тренери протягом цього часу подавали техніки допомоги людям, які мають душевні рани після втрати дитини до народження або переживають посттравматичні події. Також група мала прекрасну можливість після кожної теми ділитися досвідом, обговорювати складні ситуації і шукати виходу з них.

Цікавими для священнослужителів виявилися теми про «Маску бідняка і маску Танцюриста», які часто використовують люди для маскування своїх проблем чи комплексів; «Центральна фігура – пілігрим», «Перехід через розпач», «Оплакування особи, яка би могла бути», «Символічне народження», «Відшкодування своїх втрат», «Включення дітей в родину», «Довіра духу дитини Господеві», «Прощення, відпущення і поєднання: з собою, кривдником, Богом».

П’ятий день був присвячений праці у групах та напрацювання кроків реалізації пасторальної програми ««Душпастирського супроводу осіб, що переживають втрату ненародженої дитини» в УГКЦ»

Напишіть відгук