У Брюховичах відбулися реколекції для медичних капеланів

0
196
реколекції для медкапеланів УГКЦ

Із 5 по 7 березня з ініціативи патріаршої Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я відбувалися реколекції для медичних капеланів. На цьогорічні реколекції з’їхалися 65 капеланів з різних куточків УГКЦ. Реколекції проходили в смт. Брюховичі, біля Львова у богословсько-філософському інституті Василіянського Чину. реколекції для медкапеланів УГКЦРеколектантом був відомий священик-психолог о. Тихон Кульбака. Тема зустрічі була «Лікарю, уздоров самого себе!», взята із Євангелія від Луки 4,23. Священики протягом трьох днів жили за монастирським уставом та відвідували науки. Отець Тихон розпочав реколекції з пережиття власних подій, зокрема перебування на Майдані під час бурхливих подій, також в полоні бойовиків на Сході України і в лікарні, після звільнення.

реколекції для медкапеланів УГКЦ, Кир Володимир ГруцаВ залі творилася справді дружня атмосфера, де кожен міг поділитися власними переживаннями щодо свого капеланського, парафіяльного служіння, життя в сім’ї. Протягом усього часу в приміщенні для наук перебували мощі св. Пантелеймона – покровителя медиків та хворих та незвична ікона Христа-Цілителя (грецькою Христос-Терапевт). На молитву до капеланів завітав Владика Володимир (Груца), помічник Львівський, який привітав усіх присутніх та висловив слова подяки за служіння хворим. Також священики взяли участь у спортивному флеш-мобі, віджимаючись від землі та роблячи фінансову пожертву на духовно-психологічну реабілітацію воїнів АТО. Таку естафету запропонувало Екобюро УГКЦ, а Комісія душпастирства охорони здоров’я, в свою чергу передала естафету Комісії у справах молоді.

Такий комплексний захід завершувався, а Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я прот. Руслан П’яста запропонував капеланам продовжити традицію спільних реколекцій та подякував о. Тихону за змістовні навчання.

Повідомив:

о. Ігор Ліпчанський, учасник реколекцій

о. Тихон Кульбакао. Тихон Кульбака реколекції для медкапеланів УГКЦ реколекції для медкапеланів УГКЦ Кир Володимир Груца,о.Руслан П'яста

Leave a Reply