Презентація книги: Любити, жити і чекати

0
15

Запрошуємо на презентацію нового путівника для членів сімей військових “Любити, жити і чекати”. Проте, відверто, це не просто презентація, це перш за все зустріч людей, які знають як це, чекати військового з зони бойових дій.

👨👩Для кого? Для дружини військового чи чоловіка військової, близьких чи друзів, хоча самим військовим теж будемо раді, приходьте!

📣Що буде? На зустрічі будемо говорити як писалась книга, чому ми взяли ці теми – переросподіл ролей у родині, про те, як налагодити розмову телефоном, як бути коли ваш хлопець військовий чи дівчина військова, як бути коли токсичні стосунки, та як зберегти довіру, які прояви наслідків контузії та як допомагати.

💫А ще, ми передбачаємо, що буде можливим формат “Запитай психолога” і “Запитай священника”. На цій зустрічі ви зможете поділитись і своїми міркуваннями і переживаннями, досвідом і знахідками. Адже, те, що для вас вже стало буденним, насправді є цінною перлиною, яка здатна допомогти іншому в складній ситуації.

📚Про книгу. “Любити. Жити. Чекати” – третя книга з серії путівників, які стали результатом співпраці психологів і священиків. “На її сторінках біль, страх, надія і досвід пошуків способів організації життя сімей військових, з якими ми працювали протягом 5 років. Тут ми зібрали ті психологічні, організаційні і духовні знахідки, які підтримували сім’ї у період роз’єднання, коли внутрішнє спустошення “накривало”. І лише віра, сподівання і любов додавали енергії йти далі”.

🎤Автори:
Галина Циганенко – психолог, к.психолог.н., доцент Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості, член правління Асоціації політичних психологів України, співзасновник Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій.
Отець Руслан П’яста – священик, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.
Наталія Дідик – психолог, науковий співробітник Інсти­туту соціальної та політичної психології НАПН України, керівник ГО «Жіноча сила України».
Катерина Проноза – психолог Центру “Повернення”.

Організатори:
Асоціація політичних психологів України, Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій

P.S. Присутнім на презентації буде подаровано примірник книги 🙂

Джерело: Veteran Hub

Поширити

Напишіть відгук