Презентація книги: “Любити, жити і чекати”

0
18

Презентація нового путівника для членів сімей військових “Любити, жити і чекати” відбулася 12 березня 2019 р., у м. Києві в приміщенні «Veteran Hub». Проте, відверто, це не просто презентація, це перш за все зустріч людей, які знають як це, чекати військового з зони бойових дій.

На зустрічі говорили як писалась книга, чому ми взяли ці теми – перерозподіл ролей у родині, про те, як налагодити розмову телефоном, як бути коли ваш хлопець військовий чи дівчина військова, як бути коли токсичні стосунки, та як зберегти довіру, які прояви наслідків контузії та як допомагати.

Автори путівника зокрема висловили: «Ми дуже раді, що є така змога, оскільки книга вийшла жива і повністю «наша». Це не просто переклад іноземної літератури. Тут зібраний і просто викладений унікальний досвід роботи з конкретними людьми, яким вони вирішили поділитися.

По-друге, ми хочемо поспілкуватися про цю книгу з тими, кому вона адресована. Дізнатись чи ми включили те, що їх справді турбує, і з’ясувати, що ми ще не врахували, а воно варте уваги.

По-третє: вона свіженька, з запахом, то ж хочеться її подарувати в «потрібні руки» членам родин і друзям військових, кому вона може стати відразу в нагоді.

А ще був формат “Запитай психолога” і “Запитай священика”. На цій зустрічі усі бажаючі могли поділитись і своїми міркуваннями і переживаннями, досвідом і знахідками. Адже, те, що для багатьох людей вже стало буденним, насправді є цінною перлиною, яка здатна допомогти іншому в складній ситуації.

Про книгу. “Любити. Жити. Чекати” – третя книга з серії путівників, які стали результатом співпраці психологів і священиків. “На її сторінках біль, страх, надія і досвід пошуків способів організації життя сімей військових, з якими ми працювали протягом 5 років. Тут були зібрані ті психологічні, організаційні і духовні знахідки, які підтримували сім’ї у період роз’єднання, коли внутрішнє спустошення “накривало”. І лише віра, сподівання і любов додавали енергії йти далі”.

Автори:

Галина Циганенко – психолог, к.психолог.н., доцент Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості, член правління Асоціації політичних психологів України, співзасновник Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій.

о. Руслан П’яста – священик, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Наталія Дідик – психолог, науковий співробітник Інсти­туту соціальної та політичної психології НАПН України, керівник ГО «Жіноча сила України».

Катерина Проноза – психолог Центру “Повернення”.

P.S. Присутнім на презентації було подаровано примірник книги

 

Напишіть відгук