Постанови Тридцять шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви, 20-21 червня 2007 р.

0
84

Зарваниця, 20-21 червня 2007 року Божого

  1. Для вдосконалення праці в ділянці боротьби за тверезий спосіб життя:
  2. I. Впровадити окремо у кожній єпархії та екзархаті Верховного Архиєпископства день молитви за алкозалежних та членів їхніх родин (один день в тижні чи місяці) та рекомендувати організовувати прощі за зцілення цих хворих.
  3. II. Визначити єдиний зразок ікони, до якої можна було б молитися за оздоровлення алкозалежних, та доручити Владиці Миколі (Сімкайлові) до наступної сесії Митрополичого Синоду підготувати зразки таких ікон для вибору.

III. Відрядити представників Підкомісії за тверезість життя до Польщі для перейняття досвіду боротьби з алкоголізмом польської Єпископської Конференції.

  1. IV. Рекомендувати запровадити та профінансувати в окремих єпархіях та екзархатах проєкт науково-просвітницьких семінарів для священства (по 5 осіб від кожної єпархії та екзархату), які проводитиме Підкомісія „За тверезість життя”.
  2. V. Ініціювати створення пасторальних центрів як єдиної моделі, що на ній базуватиметься праця єпархіальних та екзархальних підкомісій „За тверезість життя”.
  3. Розгляд проєкту положення „Про статус медичного капелана в УГКЦ” перенести на наступну сесію Митрополичого Синоду.
Поділитися

Leave a Reply