Подяка за дар життя

0
164

7 квітня в катедральному соборі Преображення Господнього відбулись Божественні Літургії в наміренні подяки за дар життя кожної людини та проханням про збереження життя ненароджених дітей України. В цей святковий день Благовіщення Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці, вірні мали храму нагоду роздумати над даром життя, який ми отримали від Господа Бога, а також скласти подяку за ласку, що живемо, що створив нас з нічого і наділив високою гідністю бути Його образом і подобою.

Після закінчення кожної з Літургій в отець Володимир Білослудцев- голова комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Коломийсько-Чернівецької єпархії звернувся до присутніх з пропозицією взяти участь в обряді духовного усиновлення ненародженої дитини. “Духовне усиновлення — це молитва за дитину, якій загрожує смерть у лоні матері. Молитва триває дев’ять місяців і полягає у щоденному промовлянні однієї таємниці вервиці (один “Отче наш…”, десять “Богородице Діво…”, один “Слава Отцю…”), а також спеціальної молитви за дитину та її батьків. Можна також ще додати добровільну постанову, наприклад, частіше сповідатися і приймати Св. Причастя; постити на хлібі й воді в середу чи п’ятницю; допомагати нужденним”,- пояснив ієрей.

Чимало вірних катедрального собору зголосились прийняти участь в обряді та склали присягу в якій урочисто обіцяли молитись щодня впродовж дев’яти місяців за збереження життя дитини.

Опісля священик закликав всіх на молитву подяки за “Дар життя” перед Пологовим Будинком м. Коломия, де зібралось духовенство, вірні та лікарі цієї установи і спільно подякували Богові за те, що батьки дозволили нам прийти на цей світ. Також присутні молилися за зменшення кількості абортів.

На завершення о. Володимир пригадав всім присутнім, що дитина в лоні матері є людиною, якій Господь дав дар життя, а ми з вами не маємо права розпоряджатися чужим життям. Далі священик висловив подяку головному лікарю пологового будинку м. Коломия за допомогу в організації даної акції, а також всім присутнім за спільну молитву.

Пригадаємо, що всі заходи проводились з ініціативи Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я в усіх архієпархіях, єпархіях та екзархатах Української Греко-Католицької Церкви.

P60407-122652 P60407-122615 P60407-121827 P60407-121756 DSC_4709 DSC_4683 DSC_4680 DSC_4677 DSC_4671 DSC_4670

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

Поділитися

Leave a Reply