Подяка за дар життя у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

0
106
Подяка за дар життя у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

7 квітня 2017 р. Б. у Катедральному соборі Преображення Христового м.Коломиї відбулись Божественні Літургії в наміренні подяки за дар життя кожної людини та проханням про збереження життя ненароджених дітей, адже  свято Благовіщення Пресвятої Богородиці є днем подяки за дар життя.Подяка за дар життя у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

Після закінчення кожної з Літургій отець Володимир Білослудцев – адміністратор катедрального собору, а також голова комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Коломийсько-Чернівецької єпархії звернувся до присутніх з пропозицією взяти участь в обряді духовного усиновлення ненародженої дитини. “Духовне усиновлення — це молитва за дитину, якій загрожує смерть у лоні матері. Молитва триває дев’ять місяців і полягає у щоденному промовлянні однієї таємниці вервиці (один “Отче наш…”, десять “Богородице Діво…”, один “Слава Отцю…”), а також спеціальної молитви за дитину та її батьків. Можна також ще додати добровільну постанову, наприклад, частіше сповідатися і приймати Св. Причастя; постити на хлібі й воді в середу чи п’ятницю; допомагати нужденним”,- пояснив ієрей.

Подяка за дар життя у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

Багато вірних взяли участь в обряді та склали присягу в якій урочисто обіцяли молитись щодня впродовж дев’яти місяців за збереження життя дитини.

Опісля відбувся молебень до Пресвятої Богородиці перед Пологовим Будинком м. Коломия, де зібралось духовенство, вірні та лікарі цієї установи і спільно подякували Богові за дар життя.

Пресс-служба

Коломийсько-Чернівецької єпархії

Leave a Reply