Перший блок вишколу медичного капелана

0
18

Відповісти на запитання про любов загально – дуже просто. Але коли маємо справу із конкретним прикладом любові – відповідь повинна бути конкретною. Таким конкретом любові для кожного з нас є хворий у лікарняному ліжку.
Це виклик любові для лікаря, медсестри та медичного капелана.

Сьогодні Голова комісії УГКЦ душпастирства охорони здоров’я с.Севастіяна Карвацька, та медичні капелани, які розпочали I блок вишколу медичного капеланства перебували у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Медичних капеланів зустрів генеральний директор центру п.Андрій Сенюта та його заступниця п.Олена Козлова. Неймовірно харизматичні особистості, найвищі знавці своєї справи та люди з великим серцем! Ми разом ознайомилися з лікарнею, побували практично у всіх відділеннях, надовше зупинилися у діалізному, гематологічному, хірургічному та у відділенні інтенсивної терапії. Поспілкувалися з хворими дітками, а особливо з їх батьками. Щиро вдячні адміністрації лікарні за тепле приймання, конструктивну розмову та бажання ширшої співпраці з нашою комісією.

Молімося за всіх, хто допомагає хворим. За всіх лікарів, медсестер, щоб вони мали досить терпеливості, щоб своїм професіоналізмом і сердечним ставленням допомагали хворим почуватися у лікарні безпечно і спокійно одужувати.
Не залишаймо хворих самих, на узбіччі нашого життя. Своєю хворобою вони нас вчать життю…

Поділитися

Напишіть відгук