«Пастирська практика» семінаристів Дрогобицької Семінарії

0
11

6 грудня 2018 року в рамках предмету “Пастирська практика” відбулась зустріч шостого курсу Дрогобицької духовної семінарії з головою Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о. Тарасом Рисеєм. Зустріч відбулась у приміщенні капеланського центру “Ноїв Ковчег”, що знаходиться при лікарняному храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона у місті Самборі.

Отець Тарас уже багато років служить медичним капеланом Самбірської Центральної районної лікарні. Він поділився з братами своїм багатим досвідом цього непростого, але цікавого і необхідного служіння. Семінаристи дізнались про напрямки діяльності медичного капелана, що включає не лише служіння хворим, але і працю з медперсоналом, родичами хворого та волонтерами.

Отець Тарас розповів про труднощі, з якими він стикався у своєму служінні та про їх подолання. Він наголосив, що, хоч не кожен семінарист стане медичним капеланом, однак зустрічі з хворими і нужденними у своєму служінні йому не уникнути. Браття дізналися як поводитися, спілкуватися з хворою людиною, на що найперше треба звертати увагу, а чого варто уникати. На завершення зустрічі брати мали можливість поставити о. Тарасу свої запитання, на які він радо відповів. Не обійшлось без солодкого частування і дружньої бесіди за чашкою чаю, яке о. Тарас організував для братів.

Поділитися

Leave a Reply