Осінь у Гошеві

0
25

Доброго дня,шановне товариство))Хочу з вами поділитися чудовим відпочинком який ми з чоловіком провели у прекрасній компанії ветеранів АТО та їх дружин. Нам пощастило потрапити в групу духовно-психологічного розвантаження для родин воїнів-учасників АТО.

Це дійство проходить у надзвичайному місці: Гошівського монастиря Згромадження сестер Пресвятої родини УГКЦ http://zspr.org.ua.xn--80aafsig0adcqy7e/ монастир у селі Гошів, Долинського р-ну, Івано-Франківської області.Ми були З 15 по 21 липня ц.р. і це була вже ХХVІІ-ма реабілітація яку вони проводять.Можу з впевненістю сказати що дуже гарно продумана програма духовно-психологічного розвантаження.

Протягом цього часу з нами працювали психологи Ірина Вишинська та Mariana Bisyk , духовні отці Yaroslav Rokhman та Назарій Мицко, а професіональний масаж пана Петро Климончук просто вертає тобі сили)))

Невтомні сестри Гошівського монастиря Згромадження сестер Пресвятої родини смачно годували, забезпечували комфортне проживання в номерах. До них можна було звернутись з будь-якими запитаннями чи проханнями, і сестри всіма силами допомагали.

У вільний час ми побували в Гошівському монастирі Отців Василіан на Ясній горі, Скелі Довбуша і ще багато де. Велика подяка кожному, хто причетний до організації нашої духовно-психологічної реабілітації. Бо справді відпочили і тіло, і душа.

На цей рік в них залишилось тільки два заїзди по цій програмі. Дуже усім рекомендую. Поїдте – не пожалкуєте.усю інформацію можно побачити тут http://zdorovia.ugcc.org.ua/duhovno-psyholohichne-rozvanta…/ будуть питання пишіть мені))) Все розповім))) Усім хорошего дня)))

Повідомила: Алена Домущей

Напишіть відгук