Орден Святого Пантелеймона: Національна комісія визначилася з цьогорічними кандидатами

0
95

6 липня,  у Києві відбулося засідання Національної експертної комісії. У її роботі взяли участь представники 18 Регіональних експертних рад, які були представлені переважно головами рад. Також у засіданні взяли участь чотири представники українських християнських церков і представник від Академії медичних наук. Українську Греко-католицьку Церкву представляв о. Руслан П’яста – голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.Орден Святого Пантелеймона: Національна комісія визначилася з цьогорічними кандидатами

 Члени комісії прийняли протоколи з кандидатами від 22 Регіональних експертних рад і затвердили 65 кандидатів на отримання Відзнаки. У кожній з 5 номінацій претенденти розподілені наступним чином:

 – в  номінації “КРАЩИЙ ЛІКАР” – 15 кандидатів.

 – в  номінації “КРАЩИЙ МЕДИК” – 9 кандидатів.

 – в  номінації “НОВАТОР ОХОРОНИ ЗДОРОВ»Я» – 15 кандидатів.

 – в номінації “МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО” – 10 кандидатів.

 – в номінації “СЛУЖІННЯ СУСПІЛЬСТВУ” – 16 кандидатів.

     Орден Святого Пантелеймона: Національна комісія визначилася з цьогорічними кандидатамиЦьогоріч у списку претендентів не представлені кандидати від  Закарпатської, Сумської та Черкаської областей, оскільки Регіональні ради не зробили   подання або зробили його з порушенням.

     Також члени  Національної комісії затвердили процедуру відбору   двадцяти номінантів  – ці прізвища  стануть відомі 12 липня. І саме з них Поважна рада  вибере 5 переможців.
Нагадаємо, Відзнака «Орден Святого Пантелеймона»   є найвищою громадською нагородою для медиків  за професіоналізм і милосердя. Вона  ініційована громадською організацією «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги»  та підтримана  чотирма християнськими церквами в  Україні, а також Міністерством охорони здоров’я, Академією медичних наук та профільним комітетом Верховної Ради.

Церемонія   нагородження   переможців відбудеться 9 серпня у Національній філармонії. Ранком цього ж дня відбудеться Богослужіння у Софіївському соборі з участю  усіх  номінантів та поважних гостей.

 

Напишіть відгук