Нарада за участю представників Всеукраїнської Ради Церков та Релігійних організацій щодо посилення ролі Церков у питанні профілактики ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних захворювань

0
14

6-7 грудня 2018 р у м. Києві відбулася нарада за участю представників Всеукраїнської Ради Церков та Релігійних організацій щодо посилення ролі Церков у питанні профілактики ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних захворювань.

Від УГКЦ взяли участь о. Андрій Нагірняк заступник голови відділу соціального служіння, о. Руслан П’яста голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Патріаршої Курії УГКЦ і о. Ярослав Рохман голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архієпархії УГКЦ щодо розробки моделі залучення священнослужителів та членів релігійних громад до регіональних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та впровадження профілактичних програм і заходів профілактики ВІЛ-інфекції, а також інших соціально небезпечних захворювань.

Організаторами наради виступили Міністерство охорони здоров’я та Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організацій.

Станом на 2017 р. в Україні 346900 людей, які вживають ін’єкційні наркотики, ЛЖВ (люди, які живуть із ВІЛ) 237500, з них на обліку 140000 і тільки 60% отримують терапію, яка в Україні є безкоштовною.

Поширити

Напишіть відгук