Найменшу дівчинку з COVID-19 з реанімації новонароджених охрестили

0
3

Тепер наша маленька пацієнтка має ім’я і ще більше захисту від свого Ангелика-Охоронця! 20 квітня нашу найменшу дівчинку з COVID-19 з реанімації новонароджених охрестили! Таке рішення прийняли рідні дівчинки. До нашого капелана отця Володимира Мощича звернулася бабуся маленької пацієнтки і вже 20 квітня Таїнство відбулося. Священника вдягли у “костюм космонавта” згідно з усіма епідеміологічними правилами, – написали у своїй Facebook сторінці Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит.

“Я уділив дівчинці хрещення за скороченим чином. Коли її випишуть додому, дівчинку охрестять повним способом вже з усіма урочистостями, хресними батьками і всіма радісними моментами, які батьки зазвичай хочуть зафіксувати. Лікарі відчинили капсулу, в якій дівчинка лежить, так я отримав доступ до дитинки. Взагалі все хрещення відбулося в ізоляторі реанімації”, – розповів отець Volodymyr Moshchych.

Але тепер наша маленька має Суперсилу – нею опікуються не лише лікарі і медсестри, у неї тепер ще більше захисту від особистого Ангелика-Охоронця, а ще дитинку можна тепер кликати по імені. До речі, малеча під час хрещення була чемна, не плакала. А вся команда Супергероїв реанімації новонароджених продовжує боротьбу за одужання маленької Златочки! У нас щодня – нові аналізи, моніторинг динаміки лікування і пильна робота, щоб малеча уже зовсім скоро потішила своїх батьків у рідних стінах! – написали у своїй Facebook сторінці Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит.

Поділитися

Leave a Reply