Нагородження героїв

0
73
Нагородження героїв

21 серпня 2014 р. у Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України у м. Києві відбулося нагородження військовослужбовців прикордонників, котрі повернулися із зони АТО та перебувають на лікуванні у госпіталі  прикордонного відомства.  

Нагороду медаль «Незалежність України» ІІІ ступеня вручали: ОБЛАУХОВ Юрій Іванович – генерал-майор, заступник директора Департаменту персоналу Адміністрації ДПСУ;  Акімов Дмитро Ігоревич, голова Генеральної дирекції Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології “Золота фортуна” та о. Віталій Воєца –  медично-військовий капелан, департамент у справах душпастирства силових структур України УГКЦ.

Загалом було відзначено 12 прикордонників та 24 працівника шпиталю, котрі кожен зокрема рятуючи життя несуть свою щохвилинну службу. У своєму слові усі дякували за жертовність та бажали швидкого одужання. На закінчення отець Віталій запевнив прикордонників у постійній молитві за них та родини, присутність та подальшу співпрацю з прикордонним шпиталем та окропив свяченою водою.

Благословення військовихХочемо зазначити, що капеланська опіка над цим шпиталем триває з того часу, як сюди було привезено перших поранених. Хворих прикордонників відвідують священики,  монахині та волонтери з добрим словом молитвою та подарунками.

Поширити

Напишіть відгук