Молитва звілнення під недуги пияцтва

Господу помолімся.

Господи, Спасителю наш, що переміг великі диявольські спокуси в пустелі, звільни раба Божого від рабства лукавого. Вияви йому благодать Свою, щоб вірно дотримав дане ним на святому Хрещенні слово: постійно відрікатися сатани і всієї служби його.

Допоможи йому дотриматися постанови не надуживати алкоголем і у тверезості проводити всі дні свого життя, спрямуй стопи його, щоб не блукав він бездоріжжями, а вірно тримався шляху спасіння, який Ти вказав з безмежної Твоєї любові до нас. Господи, щедрий і премилостивий, не бажаєш Ти смерті грішника, але навернення і спасіння його!

Господи, зглянься над всіма одержимими недугою пияцтва слугами Твоїми, і зокрема над (ім’я), немічним і грішним. Ти знаєш, які лиха він, переможений злобним і лукавим спокусником, зазнав внаслідок цієї недуги.

Врозуми його, Господи, звільни його з цього гріховного узалежнення, утверди його у тверезості, скріпи у стриманості. Зволь відродити у ньому турботу про здоров’я душі і тіла.

Допоможи йому зростати у чеснотах на добро його і наших ближніх. Вчини, щоб у тверезості провів він всі дні життя і достойно прославляв ім’я Твоє Пресвяте, як на землі, так і у вічності. Амінь.

В імені Ісуса Христа звільняю Тебе від всякого поневолення наркотиками, алкоголем, нечистоти і других узалежнень.