Молимось за усіх жертводавців і просимо Господа міцного здоров’я і щоденної опіки

0
5

Сердечна вдячність Згромадженню Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористок) з Німеччини і Генеральній настоятельці с. Маргрет Обередер, які вже втретє пересилають кошти на концентратори та інші потреби в боротьбі з пандемією! с. Маргарет дуже перейнялась ситуацією в Україні і хоче допомогти усіма способами! Низький уклін і дай Боже здоров‘я таким милосердним і добрим сестрам.. Звітуємо, купили ще 2 концентратори по 10л, які вже фактично обіцяні хворим з черги..

Також величезне дякуємо усім людям, які і надалі допомагають хворим, залежним від кисневої терапії дихати!!! Уляна Бойда, тобі і україночкам в Гамбургу велике дякуєм! о.Ростислав Пендюк, Ліля Бабій, дякуєм сердечно за поміч!!! І усім-усім, хто долучався коштами і молитвами!!! Нам вдалось ще придбати 100 штук носових канюль та невелику кількість масок, а також допомогти 2 хворим коштами на препарати!!!

Отче Ярославе Микитчин, дякуєм за дуже вагому і постійну допомогу у транспортуванні концентраторів та видачі потребуючим!!!

Молимось за усіх жертводавців і просимо Господа міцного здоров‘я і щоденної опіки!!!

Додаткова інформація та запис за телефонами:
0504173560 – Мирослава Полець
0672530192 – сестра Севастіяна Карвацька

На незмінну ціль — незмінні банківські реквізити для надсилання Ваших пожертв:

Картка ПриватБанку: 5168 7554 1863 2598,

Отримувач: Карвацька Іванна (с. Севастіяна).

Поділитися

Leave a Reply