Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину Pfizer/BioNTech (Comirnaty) проти COVID-19 для екстреного медичного застосування

0
6

22 лютого 2021 року, Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину Pfizer/BioNTech (Comirnaty) проти COVID-19 для екстреного медичного застосування.

Вакцина Pfizer/BioNTech – це мРНК-вакцина, створена з використанням нової технології імунізації, що базується на матричній або інформаційній рибонуклеїновій кислоті. ЇЇ спільно розробили німецька біотехнологічна компанія BioNTech та американський фармакологічний концерн Pfizer. Випускається під торговою маркою Comirnaty.

Для повної імунізації необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Вона потребує температури зберігання від -80 C до -60 C. Після розмороження може зберігатися 5 днів при температурі +2 до +8 С.

Для першої хвилі вакцинації вже підтверджено постачання 117 тис. доз вакцин компанії Pfizer, які надходитимуть в Україну кількома партіями. Цю вакцину Україна отримає у межах глобальної ініціативи COVAX, яка має на меті забезпечити вакцинами від COVID-19 країни з низьким та середнім доходо

Поділитися

Leave a Reply