Львів’ян запрошують приготувати подарунки до Миколая для самотніх літніх людей

0
7

Прохання допомогти організувати для жителів Львівського геріатричного пансіонату атмосферу свята до Дня святого Миколая закликали у “Майстерні милосердя”, яка діє при Патріаршій комісії душпастирства охорони здоров’я УГКЦ.  Такі заходи волонтери “Майстерні” організовують щороку  і вони є вже традиційними. Головна мета – підтримати літніх самотніх людей, подарувати їм відчуття затишку та потрібності.

“Ми вже розпочали підготовку подаруночків до Свята Миколая і дуже потребуємо Вашої допомоги солодощами, мандаринками, яблуками, апельсинками, шкарпетами, які потрібні будуть до 15-16 грудня(усі деталі в приват або за тел.0504173560; 0967203072 Мирослава Полець), або дуже сердечно просимо Вас допомогти коштами за номером картки Приват 5457 0822 7305 1875 на ім‘я Карвацька Іванна (с.Севастіяна), просимо вказувати у призначенні платежу-допомога будинку старших”, – зазначила координатор “Майстерні милосердя”, Мирослава Полець.

Додамо, що волонтери “Майстерні милосердя” також вже почали підготовку до організації Святвечора для стареньких, які мешкають у геріатричному пансіонаті.

“Також вже розпочинаємо підготовку до Святвечора для підопічних! Уже 3 роки поспіль готуємо для стареньких усі 12 страв на Святвечір, не можемо і цього року підвести.Коли в кожній родині з першою зірочкою усі сядуть до святої вечері, подаруймо цим людям частинку тепла і турботи, якої вони позбавлені! Милосердя і доброта, любов до ближнього особливо відчувається в передчутті Різдвяного дива, це час, коли треба зупинитись, пороздумувати, зробити добрі справи. Нехай Вас усіх благословить Господь!!! Здоров‘я Вам міцного!!! НЕХАЙ ДОБРО ДОБРОМ ВЕРНЕТЬСЯ!!!”, – зазначили благодійники.

Джерело: Духовна велич Львова

Поділитися

Leave a Reply