Круглий стіл: «Покликання супроводжувати хворих»

0
131

У Івано-Франківській обласній психоневрологічній лікарні № 3, 14 лютого 2017 р. Б. за участю медичних працівників, відбувся круглий  стіл на тему: «Покликання супроводжувати  хворих». Організатором круглого столу став синкел у справах капеланського служіння Івано-Франківської архієпархії УГКЦ та капелан даного лікувального закладу о. Василь Рак при підтримці головного лікаря Мулика Мирона Івановича.

Приводом для проведення круглого столу став 25 Ювілейний Всесвітній День хворого. На запрошення о. Василя Рака, Голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я о. Руслан П’яста, пояснив значення Всесвітнього Дня хворого та виокремив окремі точки роздумів  із проповіді папи Франциска на цей день. Опісля було обговорено про подальші кроки спільної праці духовенства із медичними працівниками у служінні хворому. Зокрема було підкреслено, бачення хворим «медичного працівника» та «капелана», а із іншої сторони обов’язок відповідального ставлення до життя і здоров’я самою особою, не перекладаючи усю відповідальність за свій стан на медичних працівників.

Це означає, що хворий не має бути пасивним об’єктом лікування, але активним учасником процесу зцілення та співпраці із медпрацівником.

Завершився круглий стіл спільною молитвою «Медичного працівника».

Напишіть відгук