Кілька сотень самотніх літніх людей отримали подарунки від св. Миколая завдяки волонтерам “Майстерні милосердя”

0
5

Жителі Львівського геріатричного пансіонату отримали подарунки від святого Миколая, завдяки волонтерській дружині “Майстерня милосердя”, яка діє при Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. 

Як розповіла керівниця Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяна (Карвацька) розповіла, що волонтерська дружина “Майстерня милосердя” діє 3 роки під егідою Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Це досить потужна група волонтерів, яка налічує понад 30 осіб. Всі ці роки керівником цієї організації є Мирослава Полець, яка також працює у Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, а паралельно займає посаду комерційного директора Патріаршого Дому. Волонтери “Майстерні милосердя” всі 3 роки допомагають жителям Львівського геріатричного пансіонату. “Як кожного року, так і цьогоріч, ми організували свято Миколая для трьохсот мешканців Львівського геріатричного пансіонату, а також передали подарунки самотнім людям, які проживають за певними адресами.  Окрім того, допомогли подарунками до св. Миколая деяким сестрам-монахиням і деяким дітям. Найперше, що ми хочемо зараз зробити – це скласти слова вдячності всім жертводавцям, волонтерам, які прийшли і допомагали пакувати ці подарунки, а найбільше тим, які скерували свої кошти на те, щоб це свято відбулося і потребуючі люди отримали свої подарунки. Ми у постах перерахували вже всіх тих, до кого звертаємося зі словами подяки, які надали дуже велику допомогу до тих подарунків: це і цукерки, і фрукти,  шкарпетки.   Ми дякуємо як тим, які жертвують великі суми, зокрема на свято св. Миколая, так і тим, які жертвують стільки, скільки можуть. Ми так само їм дуже вдячні.  Ми не зупиняємося на святі Миколая, а  перебуваємо у активній організації Святого Вечора для потребуючих та для жителів геріатричного пансіонату.  Ми також організовуємо для них повну Святу Вечерю (*6 і 18 січня, тобто 2 Святвечори, прим.авт.), всі 12 страв, щоб мешканці Геріатричного пансіонату мали нагоду почувати себе святково за Святвечірнім столом.  І ми не просто передаємо їм ці смаколики, дуже важливо прийти і доторкнутися до серця людини, до кожного, хто там проживає”.

Керівниця “Майстерні милосердя” Мирослава Полець підкреслила, що натхнення для творення добра дарує команда: “Насправді волонтери, які пакували подарунки до свята Миколая (подарункові набори дуже розкішні цього року, бо крім шкарпеток, солодощів, фруктів, а також шампуні і образочки) кожного року збираються майже у тому самому складі. У нас ніхто не покидає “Майстерню милосердя”, а люди лише додаються. І це все відбувається у  дружній атмосфері. Є дуже багато небайдужих людей,які хочуть поділитися своїм теплом, щедрістю  і це дарує натхнення і мотивацію. І для нас дуже важливо збиратися разом. Тішимося,що подарували радість стареньким. У геріатричному пансіонаті проживає 300 осіб.  Серед них є і молоді люди, але з інвалідністю. Лише 7% відсотків жителів пансіонату відвідують рідні, інші є самотніми”.  Додамо, що пожертву для організації  двох Святвечорів  для людей, які живуть у Львівському геріатричному пансіонаті може зробити кожен охочий.  Святвечори будуть 6 і 18 січня. Їх організують волонтери “Майстерні милосердя”. Зробити свій переказ можна за номером картки Приват 5457 0822 7305 1875 на ім‘я Карвацька Іванна (с.Севастіяна).

 Додамо, що “Майстерня милосердя” висловлює вдячність тим благодійникам, які долучилися до збору подарунків для святого Миколая для літніх людей. Це:ТМ Dodo Socks –Марічка Косів, а також  Володимир ДрабчукKolodii Roman; ліцей Оріяна 2-г клас – Оля Козимчак,Protec Lpk– Олеся Каличак, ТМ Світоч, BERTA group– Oleksandr Berezhanskyy, SAVSERVICEАндрій Маховськийдіткам 5-б класу ліцею «Львівський»- класний керівник Khrystyna Papizh, «Рошен-Львів»-Igor Polyvanchuk , Роману Колодію,ТМ Шокобум  Natalya Karpenchuk-Konopatska і Iryna PetelytskaТаня Бульо і Іван Бульо,Любов Масна,Христина Бонцьо,. 

Фото із фб-сторінки с. Севастіяни (Карвацької) та Майстерні Милосердя

Джерело: Духовна велич Львова

Поділитися

Leave a Reply