ІІ Різдвяний фестиваль «Колядуємо разом»

0
143

25 січня у актовій залі Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1, по вул.. Богатирська 30, пройшов ІІ Різдвяний фестиваль «Колядуємо разом».
«Минулого року ми вперше спробували такий масштабний захід, розповідає медичний капелан лікарні о.Віталій Воєца, і вже цього річ керівництво лікарні самі попросили нас про продовження таких різдвяних привітань наших медиків і пацієнтів».
Свято духовної пісні стало чудовим завершенням різдвяного часу для глядачів заходу: медичного колективу лікарні , маленьких пацієнтів та їх батьків.
У фестивалі приймали участь вокальний ансамбль «Аксіос» та вокально – інструментальний ансамбль «METANOYA». Музичні колективи складаються з семінаристів Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії Української Греко – Католицької Церкви.
Майбутні священики мають чималий досвід виступів на різних духовних заходах як в Україні так і за кордоном, але у дитячій лікарні перед такою поважною аудиторією вистували вперше.
У виконанні ансамблів акапельно та під супровід сучасних і старовинних музичних інструментів на фестивалі прозвучало майже два десятки різдвяних колядок, як відомих так і таких, які учасники гуртів розшукали в стародавніх архівах і відродили їх звучання для своїх слухачів. Багато творів лунали у власному аранжуванні самих виконавців.
«Приємно зазначити, що ми знаємо багатьох студентів семінарії, розповідає Лариса Григорівна Варнавська, (замісник головного лікаря з питань медсестринства) через те, що вони стараннями о.Віталія, у нас в лікарні проходять пасторально-медичну практику.
«Ці фестивалі ми робимо для того, розповідає о.Віталій, щоби усі, хто вимушено через хворобу, чи будучі на роботі перебуває за лікарняними стінами, могли відчути радість свят та насолодитися направду чудовою музикою та професійним виконанням»!
Нагадаємо, що вже більше десяти років у відділенні хірургії КМДКЛ №1 діє Каплиця «серце служіння у лікарні» Преподобного Агапіта Печерського де і служить священник Української Греко – Католицької Церкви, медичний та військово – медичний капелан отець Віталій Воєца.
Така тісна співпраця Української Греко – Католицької Церкви та КМДКЛ №1 стала можливою завдяки підтримки адміністрації медичного закладу та особисто його головного лікаря Юрія Олександровича Кожари, який вважає, що священик у лікарні має важливу місію об’єднання, а з тим і глибшого взаєморозуміння між медичним персоналом та пацієнтами.

Поширити

Напишіть відгук