ІФА тестування у Шпиталі Шептицького

0
6

У Шпиталі Шептицького діє пропозиція ІФА тестування для створення безпечного середовища в часі пандемії:

Для церковних куріальних структур, монаших згромаджень, священнослужителів та їх родин (дружина, діти, батьки), працівників парафій та церквоних інституцій) ціна будь-якого тесту 250 гривень за наявності посвідчення/довідки приналежності до вищезгаданих категорій.

За умови тестування від 20 осіб безкоштовний виїзд на зручну для Вас локацію.

ІФА М визначає наявність антитіл до вірусу в гострий період хвороби. ІФА G визначає антитіла після перенесеного захворювання.

ІФА варто здавати:

1. Якщо ви хворі ( маєте симптоми простуди, ГРВІ), це потрібно робити не раніше 5 дня захворювання,
2. Якщо Ви мали контакт з хворим, контролюйте температуру , старайтеся не контактувати з іншими, на 14 день від контакту здайте ІФА М і G.
3. Якщо ви працюєте або живете в окремому колективі, варто здати ІФА М і G хоча б раз у місяць, для виявлення безсимптомних вірусоносіїв, які можуть поширювати вірус.
4. Перед плановим лікуванням в стаціонарі необхідно здати ІФА M. Забір проводиться натще в ранкові години за погодженням. Результати до 36 год.Прохання не займатись самолікуванням. В Шпиталі Шептицького є можливість отримати консультацію терапевта по телефону або ж записатись на очний прийом до лікаря терапевта.

Поділитися

Leave a Reply