ЕКЗАРХИ ДОНЕЦЬКА ТА ХАРКОВА ПРО СЛУЖІННЯ В РЕГІОНІ, ОХОПЛЕНОМУ БОЙОВИМИ ДІЯМИ

42
112

Владика Степан Меньок, ЧНІ, Екзарх Донецький, вже вдруге прибув до Риму в рамках прощі до Апостольських порогів. Сім років тому він побував тут, ще як Екзарх Донецько-Харківський. Пригадаємо, що минулого року цю адміністративну церковну структуру було розділено на дві, виокремивши з її території Харківський Екзархат, який очолив владика Василій Тучапець, ЧСВВ.

Ми запросили ієрархів, один з яких очолює Екзархат, охоплений бойовими діями, розповісти про стан очолюваних ними спільнот і про те, як Церква на цих теренах намагається давати відповідь на душпастирські та гуманітарні виклики, пов’язані з трагічною ситуацією на сході України.

Владика Степан Меньок, насамперед, розповів про розвиток Екзархату, який був перерваний початком збройного протистояння. Крім того, мова йшла про душпастирство в умовах війни та про надавання гуманітарної допомоги, про служіння «Карітасу» в Донецьку:

Владика Василь Тучапець розповів про становлення новоствореної церковної структури на північному сході України та про соціальне й капеланське служіння, яке намагаються звершувати місцеві священики, не зважаючи на ще незначну їх кількість:

Джерело: uk.radiovaticana.va
Поділитися

42 КОМЕНТАРІ

  1. cialis canada

    ЕКЗАРХИ ДОНЕЦЬКА ТА ХАРКОВА ПРО СЛУЖІННЯ В РЕГІОНІ, ОХОПЛЕНОМУ БОЙОВИМИ ДІЯМИ – Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я

Leave a Reply