Дитина пережила аборт

15
1768

Близько 700 грамів важить дитина, яка народилася у Вроцлаві, Польща, внаслідок легального аборту.

Це сталося у воєводській спецлікарні на межі січня і лютого ц.р. Підставою для лікарської рекомендації до аборту було відкриття у дитини синдрому Дауна. Мати була на 23-24 тижні вагітності.

Коли виявилося, що дитина пережила штучно викликаний викидень, викликані акушеркою неонатологи розпочали реанімацію новонародженого і провели інтубацію.

Дирекція лікарні відмовляється надати будь-яку інформацію, посилаючись на лікарську таємницю. Професор Віткевич тільки підтвердив, що дитина жива і перебуває в лікарні у важкому стані. Попри те, що в новонародженого серйозний порок серця, дитя ще живе. І, як стверджують медики, в нього є великі шанси вижити.

В обговореннях ситуації зустрічається думка, що вижити дитині допомогли 200 грамів ваги: саме настільки її вага перевищує ту межу, після якої неонатологи беруться за реанімацію.

За матеріалами: Gość Niedziel

Поширити

15 КОМЕНТАРІ

  1. Wholesale Jerseys Free Shipping

    Williams was thrown at plenty during his two seasons in Philadelphia. According to STATS, Williams was targeted 96 times in 2014 锟?tied for 11th most in the NFL 锟?and allowed 51 receptions. In 2013, his first season with the Eagles, Williams was target…

Напишіть відгук