Духовно-психологічне розвантаження сімей, чоловіки яких перебували в зоні АТО

0
123

Оскільки шлюб створив Бог, то саме Він заповів нам знання та подальші вказівки стосовно подружжя на сторінках Біблії. Саме Бог найкраще знає, як любов приходить у стосунки чоловіка та жінки. Для кожного віруючого подружжя є можливим збереженням цієї любові у шлюбі, бо такою є воля Божа. Тому не випадково подружні пари демобілізованих воїнів АТО з метою кращого розуміння самих себе, одне одного та збереження сім’ї відвідали духовно-психологічну реабілітацію в с. Гошеві у жіночому монастирі Сестер Пресвятої Родини.Духовно-психологічне розвантаження сімей, чоловіки яких перебували в зоні АТО з 6 по 12 березня 2017 р.

Подруги були з різних областей України, а саме: Івано-Франківської, Львівської, Волинської і м. Дніпро. Реабілітація була організована традиційно Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я і відбувалась з 6 по 12 березня 2017 р. Всього розвантаження проходило 26 осіб. Впродовж цих днів подружжя мали змогу лучитися з Творцем під час Богослужінь, прийняти таїнство сповіді та причастя, відновити фізичні сили завдяки масажу, грі в теніс, занять з фізкультури, подорожей та налагодити міжособистісні взаємини у подружжі, зменшивши напруженість, виявивши та знешкодивши причину виникнення непорозумінь, завдяки заняттям з арт-терапії, індивідуальним психологічним консультуванням, духовним бесідам та психотерапевтичним групам.Духовно-психологічне розвантаження сімей, чоловіки яких перебували в зоні АТО з 6 по 12 березня 2017 р.

Відновлення спокою – це прагнення більшості дружин та чоловіків, які проходять розвантаження. Ось такі очікування вони покладають на час перебування в монастирі. Ці прагнення реабілітантів втілюють священники о. Руслан П’яста, о. Ярослав Рохман, о. Назарій Мицко, психолог Ірина Вишинська.Духовно-психологічне розвантаження сімей, чоловіки яких перебували в зоні АТО з 6 по 12 березня 2017 р.

За цей період реабілітанти мали також можливість побувати у замку Паланок у Закарпатті, оздоровитись у термальних басейнах Косино, відвідати екскурсію у Гошівському монастирі Отців Василіян на Ясній Горі. Духовно-психологічне розвантаження сімей, чоловіки яких перебували в зоні АТО з 6 по 12 березня 2017 р.

Під час останньої зустрічі організатори і реаблітанти висловлюють щиру вдячність жертводавцям – українським патріотам громаді м. Рочестер США за час проведений у монастирі, за можливість слухати і чути одне одного в атмосфері молитви.

Пресс-служба

Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я

Духовно-психологічне розвантаження сімей, чоловіки яких перебували в зоні АТО з 6 по 12 березня 2017 р. Духовно-психологічне розвантаження сімей, чоловіки яких перебували в зоні АТО з 6 по 12 березня 2017 р.

Напишіть відгук