Духовно-психологічне розвантаження для сімей АТО

0
200
Духовно-психологічне розвантаження для сімей АТО

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я вже традиційно провела реабілітацію для сімей АТО в монастирі сестер Пресвятої Родини з 17.07.-23.07.2017 р. реабілітацію проходило сімї з Київської, Тернопільської, Дніпропетровської областей. Реабілітанти відвідали монастир отців Василіян, що знаходиться на Ясній Горі, побували у центрі Вигодської спадщини, а також підкорили гору Яворину та відвідали там бункер Робота. Впродовж духовно-психологічного розвантаження із сім’ями працювали духівники та психолог. Також настоятелька монастиря, де перебували колишні військові з дружинами розповіла про заснування і правила монастиря сестер Пресвятої Родини. Це особливо було цікаво реабілітантам адже їх уявлення про монастирі, було дещо іншим.

Духовно-психологічне розвантаження для сімей АТО

Про це колишні військові зазначали під час спілкування у дружньому колі. Загалом усі очікування, які були проговорені реабілітантами під час знайомства здійснились, що особливо тішить усіх учасників і багато з них мріють повернутися на реабілітацію повторно.

Духовно-психологічне розвантаження для сімей АТО Духовно-психологічне розвантаження для сімей АТО Духовно-психологічне розвантаження для сімей АТО

Напишіть відгук