Духовно-психологічне розвантаження демобілізованих воїнів АТО та їх дружин

0
166
Духовно-психологічне розвантаження демобілізованих воїнів АТО та їх дружин

З метою духовного та психологічного відновлення, кращого розуміння самих себе, подолання конфліктів у сім’ї колишні воїни АТО проходили духовно-психологічну реабілітацію в с. Гошеві у жіночому монастирі Сестер Пресвятої Родини. Колишні військові були з різних областей України, а саме: Івано-Франківської, Житомирської, Запорізької, Київської та Львівської.Духовно-психологічне розвантаження демобілізованих воїнів АТО та їх дружин

Традиційно дана реабілітація була організована  Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ і відбувалась з 16 по 22 жовтня 2017 р.  Духовно-психологічне розвантаження демобілізованих воїнів АТО та їх дружин

Всього розвантаження проходило 17 осіб. Впродовж цих днів члени подружжя та безпосередньо воїни АТО мали змогу набути душевного спокою під час Богослужінь, приступати до св. Таїнств Сповіді та Євхаристії, прослухати духовні науки від священників та розповідь про створення і життя монастиря сестер Пресвятої РодиниДуховно-психологічне розвантаження демобілізованих воїнів АТО та їх дружин .

Також реабілітанти намагались відновити фізичні сили завдяки масажу, щоденній ранковій зарядці, грі в теніс та волейбол.

Багато з учасників реабілітації мали можливість знайти відповіді на свої питання на психологічних тренінгах та в індивідуальній праці з психологами, налагодити міжособистісні взаємини у подружжі, зменшивши напруженість та навчившись правильно долати конфлікти у стосунках.

Більшість з реабілітантів під час проговорювання очікувань під час реабілітації озвучують бажання про відновлення душевного спокою. І саме завдяки перебуванню у стінах монастиря, налагодженій праці команди (священників: о. Ярослава Рохмана, о. Назарія Мицко, психологів: Ірини Вишинської та Ірини Яців) їх очікування здійснюються.

      За цей період духовно-психологічного розвантаження учасники мали змогу побачити та прослухати виступ співочої священичої сім’ї, побувати у Гошівському монастирі Отців Василіян на Ясній Горі, на скелях Довбуша, відвідати криївку у м. Долина та ознайомитись із експонатами Центру Вигодської спадщини. Під час завершального кола реаблітанти висловлювали щиру вдячність за час проведений у монастирі, за можливість слухати і чути одне одного в атмосфері молитви.

Духовно-психологічне розвантаження демобілізованих воїнів АТО та їх дружин

 

Напишіть відгук