Духовно-психологічне відновлення батьків загиблих

0
117

Воєнні дії, які відбуваються на Сході України дуже тяжко позначились на усіх, особливо на сім’ях, які втратили синів.  Тому не випадково вже третій рік поспіль, з метою відновлення внутрішнього ресурсу та прийняття втрати своїх найдорожчих Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ запрошує сім’ї загиблих на реабілітацію до с. Гошів у жіночий монастир Сестер Пресвятої Родини. Цього року батьки загиблих були з різних куточків України: Івано-Франківської, Львівської та Запорізької областей. Всього розвантаження проходило 25 осіб. Реабілітація відбувалась з 20 по 24 грудня 2017 р. Впродовж цих днів реабілітанти мали змогу відновити свої сили, шляхом відвідування Богослужінь, прийняття св. Таїнств, духовних та психологічних бесід, групових занять з арт-терапії, індивідуальних консультувань. Дуже багато болю і розпачу було у серцях батьків і бажанням команди було допомогти їм справитись з наболівшим.

Також основною метою духовно-психологічного розвантаження, до якого долучаються священики о. Руслан П’яста, о. Ярослав Рохман, о. Назарій Мицко, психолог Ірина Вишинська є турбота про поліпшення духовного та психологічного стану батьків, відновлення їх власного ресурсу.

З Архиєрейським благословенням реабілітацію відвідав Преосвящений  владика Богдан Манишин – єпископ-помічник Стрийський. Під час зустрічі він мав нагоду поспілкуватись у дружньому колі з родинами та поблагословити їх.

За цей період реабілітанти відвідали монастир на Ясній Горі у Гошеві та місто Лева. Мали нагоду ознайомитись з історією цього міста, побувати у храмах, насолодитись львівською кавою.

Також сестри-монахині провели екскурсію до Крипти та розповіли про створення та діяльність монастиря Сестер Пресвятої Родини.

Особливу подяку батьки винесли на завершальному колі духівникам, сестрам-монахиням та владиці, адже не кожен з них бачив Єпископа на власні очі.

Поширити

Напишіть відгук