Другий блок духовно-психологічної реабілітації лікарів, які працюють з хворими на COVID-19.

0
16

Другий блок духовно-психологічної реабілітації лікарів, які працюють з хворими на COVID-19, розпочався 14 червня. Блок складався із трьох днів:

Перший день: говорили про “цінності” та “секрети комунікації з нуля”.

Другий день: до обіду говорили про “Основи громадського здоров‘я” (доповідач Мар‘яна Служинська), “Універсальне медичне покриття НСЗУ” (доповідач Мирослава Децик), “Надприродна віра та релігійність як основа душевного та тілесного здоров‘я” (доповідач о. Корнилій Яремак, ЧСВВ). Друга частина дня була чудова і насичена. Ми з групою медиків помандрували до Крехівського монастиря Святого Миколая, щоб в цій оазі душевного спокою і умиротворення почути від нашого духовного провідника о. Корнилія Яремака історію цього славного місця, помолитись в храмі і придбати сувеніри і смачнезний шоколад, виготовлений братами-монахами з какао-бобів, привезених з Бельгії. Потім екскурсія Жовквою, історія монастиря Різдва Христового, отців Василіян, спільна вечірня молитва з братами і отцями, а на завершення- надзвичайно смачна вечеря в монастирській трапезній!!! Було дуже цікаво, пізнавально, духовно і смачно!!!

День третій: Зранку ми всі разом з о. Корнилієм молились на Святій Літургії та слухали прекрасний спів братів-семінаристів, а після смачного сніданку і запашної кави, продовжили наші лекції: Орест Сувало (лікар-психіатр, керівник міжнародних проектів в Україні з темою «Психічне здоров‘я в Україні»), Катерина Ковалишин (лікар-психотерапевт) говорила про Емоційне вигоряння.

Після благословення від о. Корнилія та смачного обіду, медики роз‘їхались додому, щоб з новими силами приступити до своєї нелегкої, відповідальної і такої важливої для людей праці. Група чудова, ми отримали багато слів вдячності і зрозуміли, наскільки важливі такі проекти, наскільки потрібні!!!

Поділитися

Leave a Reply