День медика у Львівській Архиєпархії

0
91

Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський владика Ігор (Возьняк) з нагоди Дня медика, який Україна відзначає у третю неділю червня, молився за працівників сфери медицини.

Молитва відбулася 12 червня у Архикатедральному соборі Святого Юра з ініціативи Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Львівської Архиєпархії за участі Головного Управління Охорони Здоров’я Львівської області, міського управління, Асоціації лікарів католиків, Українського Лікарського Товариства, профспілкових та громадських організацій.

«Дякуємо усім вам за ваші старання, служіння, навчання й труди, які ви взяли на себе й сумлінно це виконуєте». –  сказав у своєму слові Архиєрей. Владика наголосив що професія лікаря потребує дуже багато знання, вміння, терпеливості та любові до ближніх. «Люди довіряють вам, тому ви повинні ще більше цінити своє покликання та поступати вперед у тихому служінні їм. Ніколи не забувайте, що крім скромної винагороди, яку отримуєте від держави та частково від пацієнтів, вас очікує велика й вічна нагорода, яку запропонує вам сам Божий Син», – наголосив владика.

Після завершення Літургії владика Ігор відзначив пам’ятними грамотами найкращих працівників медичної галузі Львівщини.

Також в рамках святкування Дня медика, випускники Школи біоетики УКУ з рук її керівника о. д-ра Ігора Бойка, отримали сертифікати про завершення навчання. Варто пригадати, що за три роки існування Школи біоетики УКУ, понад 50 осіб отримали сертифікати програми.

Джерело: Прес-служба Львівської Архиєпархії

Поширити

Напишіть відгук