Ця композиція виконана з фотографій лікарів та медичного персоналу, які померли від Covid-19, рятуючи життя своїх ближніх.

0
6

Ця композиція виконана з фотографій лікарів та медичного персоналу, які померли від Covid-19, рятуючи життя своїх ближніх.

Честь і слава їм. Згадайте їх у своїх молитвах

Господи Ісусе Христе, Ти на землі перебував й добро усім чинив. Ти зцілював хворих, щоб зміцнити нашу віру. Вчини так, щоб кожен лікар своєю дбайливістю і щирістю продовжував дарувати одужання для хворих. Вчини, аби кожен лікар пам’ятав, що його праця є служінням Тобі. Обдаруй кожного лікаря здоров’ям, терпеливістю, добротою, щоб через його допомогу хворі пізнавали Твою доброту. Господи, Ти похвалив милосердного самарянина за те, що він не обминув потерпілого. Вчини так, щоб усі медичні сестри та санітарки з турботою дбали про хворих. Нехай у кожному хворому вони зуміють побачити страждаючого Ісуса Христа. Обдаруй їх Своїм Милосердям, щоб вони вкладали душу в свою працю. Бо тоді хворі менше страждатимуть і матимуть надію на одужання. Нехай їхні слова будуть лагідними й добрими. Нехай вони зносять усі труднощі з усмішкою на обличчі. Вчини так, щоб несучи милосердя хворим, вони доступили й Твого Милосердя. Амінь.

Поділитися

Leave a Reply