День Подяки Богові за Дар Життя відзначили у м.Тернополі

0
119

7 квітня, у свято Благовіщення, на парафії святої великомучениці Теклі, що знаходиться на території Тернопільської міської комунальної лікарні №2 відбулася молитва-подяка Богові за Дар Життя.

Захід розпочався молитвою «Ангел Господній». Далі усі присутні у храмі молилися на Вервиці, розважаючи над таємницею Благовіщення, за основу якого було взято Євангеліє від Луки 1, 26-38. Усі бажаючі також долучилися до молитовного руху Духовного усиновлення ненародженої дитини. У молитві окрім парафіян взяли участь лікарі, медсестри та хворі з гінекологічного, урологічного,
терапевтичного та ін.відділів лікарні.
Також, того ж дня настоятель храму, капелан лікарні о.Андрій Дахим спільно з головним лікарем Віктором Кмітою, заступником міського голови з гуманітарних питань Леонідом Бицюрою, начальником відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростиславом Левчуком та директором міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО в Тернопільській області Віталієм Семенюком відвідали паталогічне відділення ТМКЛ №2.

о.Андрій привітав усіх вагітних жінок зі святом Благовіщення, подякував, що прийняли і зберегли плід любові їхньої сім’ї, який дарував їм Господь та поблагословив усіх жінок на щасливі пологи.

Повідомив о.Андрій Дахим

IMG_5151 IMG_5148 IMG_5144 IMG_5142 IMG_5140

Поділитися

Leave a Reply