Програма заходів з нагоди Дня хворого, 6 травня 2012 року

196
125

Всесвітлішим і всечеснішим Отцям парохам

Закликаємо отців парохів у Великодньому часі відвідати хворих на своїй парафії та в шпиталях, щоб дати їм нагоду примиритися із Господом у Таїнстві Покаяння, з’єднатися з Христом Воскреслим у Святому Причасті та прийняти оздоровляючу силу Небесного Отця у Таїнстві Єлеопомазання.
Ласкаво просимо повчити парафіян про їхню співвідповідальність за духовний стан недужої людини та про їх обов’язок повідомляти пароха про недужих серед своїх рідних і близьких, щоб священик міг поспішити до них з духовною потіхою та молитовною підтримкою.

Нижче подаємо програму заходів з нагоди відзначення Дня хворого 6 травня 2012 року.

 ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ХВОРОГО В НЕДІЛЮ РОЗСЛАБЛЕНОГО

6 ТРАВНЯ 2012 РОКУ

І. Всецерковний рівень

Звернення комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я з нагоди відзначення Дня хворого.

ІІ. Єпархіальний рівень

Пастирські відвідини Єпархом лікувального закладу. Благословення хворих та працівників медустанови.
Архиєрейська Літургія 6 травня 2012 року з додатком єктенії за хворих осіб, їхні родини, а також всіх хворих, осіб, що ними опікуються та працівників медичної сфери. Подбати про участь у Святій Літургії неповносправних, осіб з особливими потребами, інвалідів та представників різних асоціацій, які опікуються хворими.

ІІІ. Парафіяльний рівень

Пастирські відвідини священиком/медичним капеланом лікувального закладу на території парафії. Благословення хворих та медичних працівників.
Пастирські відвідини священиком важкохворих на парафії, уділення Святих Тайн, особливо Тайни Єлеопомазання.
Організувати доброчинну акцію парафіян для допомоги хворим, що проживають на парафії (збірка коштів на ліки, добровільна здача крові, одягу тощо).
Свята Літургія 6 травня 2012 року з додатком єктенії за хворих осіб, їхні родини, а також всіх хворих, осіб, що ними опікуються та працівників медичної сфери. Зачитати текст звернення комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я після Святої Літургії. Помолитися з парафіяльною спільнотою Молитву за хворого (текст додається). Подбати про участь у Святій Літургії неповносправних, осіб з особливими потребами, інвалідів та представників різних асоціацій, які опікуються хворими.
Заходи можуть проводитись протягом кількох днів.

ДОДАТОК ДО ЄКТЕНІЇ УСИЛЬНОГО БЛАГАННЯ

під час Святої Літургії 6 травня 2012 року

Ще молимось Господеві Богу нашому за всіх хворих, за зцілення їхніх душ і тіл. Утверди, Господи, їхню віру і укріпи їх у надії, бо Ти є джерело оздоровлень і податель усякого добра.
Ще молимося за всіх медичних працівників і за тих, хто своєю працею приносить немічним полегшення страждань і болю. Подай, Господи, їм Свою благодать, щоб їх душі були завжди сповнені милосердя, доброти і співчуття до хворих, а в праці завжди виявляли глибоку пошану до їхньої гідності.
Ще молимося за усіх священнослужителів-капеланів і за тих, хто здійснює волонтерське служіння хворим. Подай, Господи, Свою благодать, щоб у їхньому служінні стала видимою Твоя любов і милосердя до всіх, хто несе важкий хрест недуги. Будь, Господи, їм помічником і подателем сили та натхнення для сповнення діл милосердя.

МОЛИТВА ЗА ХВОРОГО 

О, мій Боже, хворий, що перед Тобою, прийшов просити Тебе про те, що здається йому найважливішим; про те, чого він так гаряче прагне, що він вважає для себе найважливішим.
Але, ти, Боже, наповни його серце такими словами: «Найважливіше, щоб здоровою була душа». Господи, нехай здійсниться у всьому Твоя свята воля над хворим! Якщо ти хочеш, нехай він одужає. А якщо Твоя воля, щоб він далі ніс свій хрест – нехай буде так! Просимо Тебе і за нас, що молимося за хворого: очисти наші серця, зроби нас гідними того, щоб через нас Ти міг роздавати всім Свої святі ласки. Зміцни цього хворого і полегши його страждання.

Нехай здійсниться на ньому Твоя свята воля! Вияви, Господи, на ньому Твою Божественну любов і допоможи мужньо нести свій хрест.

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я

 

196 КОМЕНТАРІ

  1. jueriy.com

    Програма заходів з нагоди Дня хворого, 6 травня 2012 року | Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я

  2. cialistodo.com

    Програма заходів з нагоди Дня хворого, 6 травня 2012 року – Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я

Leave a Reply