33 реабілітація для ветеранів АТО/ООС та їх дружин

0
35

Понад 4 роки служіння членів команди Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я Патріаршої курії для сімей АТО, а саме отців Руслана П’ясти та Ярослава Рохмана, залучених психологів Ірини Вишинської та Романа Зіненко, масажиста-реабілітолога Петра Климончука.

33 духовно-психологічна реабілітація проведена для воїнів та їх дружин з Луганської, Харківської, Івано-Франківської областей, міст Дніпра та Луцька. 19 осіб з 11-17 серпня проходили розвантаження на території Гошівського монастиря отців Василіян.

Саме всі учасники прагнули набути душевного спокою, навчитись керувати своїми емоціями, зрозуміти краще один одного після повернення в мирне життя. Про ці очікування було проговорено на колі ділення.

Заняття, котрі проводились були спрямовані на відновленя ресурсів воїнів та їх дружин, зближення подружжя, зміцнення довіри та налагодження взаєморозуміння у сім’ї. Щоденні молитви, Таїнства Сповіді і Причастя додавали бійцям духовного зцілення. Подорожі в Мукачево та Берегово разом з сім’ єю Ярослава Маслея, приготування та споживання українських традиційних страв – все це зближувало родини, адже багато з них ніколи не відпочивали вдвох. Спортивні заняття з волейболу та ранкові зарядки сприяли зняттю напруги. Психологічні тренінги, індивідуальні консультування та духовні бесіди стабілізували та відновлювали кожного з учасників реабілітації. Спільні перегляди фільмів та їх обговорення, проведення концерту за участі гурту “Грона любові”, а також виконання українських пісень воїнами розкривали таланти багатьох з них та заряджали позитивом. Дякуємо всім за Вашу відкритість.

Leave a Reply