26 червня – Міжнародний день боротьби з наркозалежністю

0
10
26 червня - Міжнародний день боротьби з наркозалежністю
26 червня - Міжнародний день боротьби з наркозалежністю

Міжнародний день боротьби з наркоманією був заснований у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН у знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співробітництво для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Рішення було прийнято 7 грудня 1987 року на основі рекомендації Міжнародної конференції по боротьбі зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом, яка прийняла всеосяжний многодисциплинарный план діяльності по боротьбі зі зловживанням наркотичними засобами.

За даними Міністерства охорони здоров’я в Україні проживає 425 тис. “залежних людей”, це близько 2% від усього населення країни у віці від 15 до 64 років. Кожна 10 родина має справу з наркотичними речовинами.
Ми хочемо в черговий раз нагадати вам цю моторошну статистику та закликати батьків слідкувати за своїми дітьми, а молодих людей пам’ятати, що наркотики – прямий шлях до загибелі у молодому віці.

Наркоманія, мабуть, одне з найстрашніших явищ нашої часу. З кожним днем все більше людей потрапляє в страшні мережі пороку, намагаючись за допомогою нього втекти від щоденних проблем. Плата за подібні експерименти над власним життям безграничка велика, а результати часом необоротні. Навіть пройшовши спеціальний курс лікування, людина не може звільнитися від наркотичної залежності. Після багатьох років може виникнути сильна тяга вновб повернутися до наркотиків. І те, що раніше здавалося легким порятунком від щоденної рутинної життя, перетворюється в нескінченні дні обсолютної порожнечі і кашмара. Вибір людини – його крок, але вибрати з двох можливих варіантів “за” і “проти” наркотики – це непростиме і згубне рішення для будь-якого.

У всьому світі люди, в чиї безпосередні турботи входить здоров’я нації, об’єднують всі зусилля, щоб ще раз нагадати людству, яким страшним недугом є наркоманія. У Росії з початку діяльності органів наркоконтролю, 1 липня виповниться 4 роки. Завданнями Федеральної служби з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин є як виявлення злочину, так і боротьба за зниження наркотизації суспільства шляхом проведення широкомасштабної профілактичної роботи. Під девізом “НІ наркотикам!” проходять організовані численні спортивні змагання та спортивно-оздоровчі заходи, зустрічі зі школярами та студентами, вчителями і батьками.

Рішенням цього питання повинен бути стурбований кожна людина в будь-якій точці земної кулі. Тільки завдяки зусиллям спільної боротьби можна розраховувати на позитивні результати у вирішенні глобальної проблеми сучасності – наркоманії.

Напишіть відгук