«Праці є достатньо, однак все це задля наших Батьків та їхніх Маленьких Ангелів»

0
17

23 січня 2020 року відбулась чергова робоча зустріч між Громадською організацією Слід Життя / Imprint of Life та Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я щодо опрацювання Постанов 83 Сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.
Праці є достатньо, однак все це задля наших Батьків та їхніх Маленьких Ангелів. Щоб ніхто не залишився осторонь…на самоті.

Додаток

Постанови Вісімдесят третьої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ:
2. Для поліпшення духовного і психологічного супроводу молодих сімей із перинатальною втратою дитини:
А. Поблагословити у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ 15 жовтня як День пам’яті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження та просити с. Юстину Голубець, СНДМ, у співпраці з Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я підготувати дидактичні матеріали для відзначення цього дня та для формаційних курсів священників і семінаристів.
Б. Доручити Богословському відділу Патріаршої курії УГКЦ у співпраці з Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, Патріаршою літургійною комісією УГКЦ та Громадською організацією «Слід життя» розробити душпастирську Інструкцію щодо церковного врегулювання поховання дітей, які померли до народження або невдовзі після пологів без Хрещення.
В. Внести душпастирський аспект проблематики пренатальних і перинатальних втрат до курсів семінарійного виховання та постійної формації священників.

Інформаційний ресурс УГКЦ

Поділитися

Leave a Reply